Letectvo (42)

Letectvo (1)

Profesionálne spracovaná a strojovo vyrezávaná nálepka s dlhou životnosťou.


DOPRAVA A STROJE

( letectvo )

Viac detailov

Vyberte farbu:


2,50 €

30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Z čoho sú nálepky vyrobené?

Naše nálepky sú zhotovené zo 75 mikrónovej monomerickej valcovanej fólie pre výrez - signcutting. Fólie majú z jednej strany permanentné lepidlo, vďaka čomu pevne držia na povrchu.


Aké sú reálne rozmery nálepky?

Nálepky majú rôzne tvary a veľkosti. Pokiaľ si zvolíte veľkosť nálepky z dlhšou stranou 25 cm a vyberiete napríklad strom, musíme danej nálepke zachovať všetky proporcie. Výška stromu teda bude 25 cm a šírka sa proporcionálne prispôsobí. To znamená že reálna šírka bude napríklad na 12 cm. Pokiaľ si pri výberu nebudete istý a budete požadovať presné rozmery nálepky - neváhajte nám poslať e-mail info@auto-dekor.sk s číslom a názvom produktu a vybranou veľkosťou. Obratom Vám pošleme reálne veľkosti nálepky.


Sú nálepky určené len pre autá?

Samozrejme že nie. Nálepkou si môžete vyzdobiť čokoľvek iné. Napríklad: dvere, okno, notebook, zrkadlo, hrnček, motorku, nábytok a iné predmety. Nálepka môže slúžiť aj ako dekorácia interiéru. Skrášlenie vypínačov, stien a podobne. Nálepky sú zhotovené z kvalitného materiálu, ktorý priľne na množstvo podkladov. Nálepky majú dlhú životnosť.


Lepenie nálepky

Pre lepšie priľnutie nálepky, lepte pri teplote nad 10 °C.
Pred nalepením plochu dôkladne odmastite čistiacimi prostriedkami (napríklad Jar).
Zo zadnej strany odlepte krycí papier.
Samolepku na prenosnej fólií nalepujte postupne zhora.
Dávajte pozor, aby nevznikali bubliny (ak Vám vzniknú bublinky, tak použite žiletku - bublinku prerežte a vytlačte vzduch).
Po nalepení použite spodný krycí papier k dohladeniu okrajov.

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Nové produkty

Žiadne nové produkty