NÁLEPKY

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Môžem si nechať vyrobiť vlastnú nálepku?

Áno. Pokiaľ Ste si nevybrali z našej ponuky, stačí nám poslať e-mail na info@auto-dekor.sk a nezabudnite uviesť: ( veľkosť nálepky, počet kusov, farbu, vašu celú adresu a telefón, spôsob platby, obrázok - náčrt s Vašou predstavou ).

Ihneď ako e-mail spracujeme, pošleme Vám ukážku nálepky a cenovú ponuku.

 

Aké sú skutočné rozmery nálepky?

Na stránke máte na výber z mnoho motívov. Každá nálepka je jedinečná a každá má svoje špecifické rozmery. Napríklad nálepka motorky a k nej si vyberiete rozmer z dlhšou stranou 15 cm, Vaša nálepka bude mať rozmery: dlhšia strana 15 cm a kratšia strana sa proporcionálne prispôsobí. Pokiaľ si budete priať alebo potrebujete presný rozmer nálepky, ktorú si chcete objednať, tak nás kontaktujte cez e-mail: info@auto-dekor.sk s číslom, názvom produktu a vybranou veľkosťou a my Vám obratom zašleme všetky parametre nálepky.

 

Ako si vyberiem správnu orientáciu nálepky?

Ak si chcete nálepku nalepiť z vnútra vozidla, je potrebné ju objednať zrkadlovo. Ak si chcete nálepku nalepiť na dvere auta z jednej aj druhej strany, objednajte si jednu nálepku tak ako je a druhú nálepku zrkadlovo.

 

Zasielate na dobierku i do zahraničia?

Áno, avšak je potrebné prebrať cenu dopravy individuálne.

 

Sú nálepky určené len na autá?

Samozrejme, že nie! Nálepkou si môžete ozdobiť čokoľvek. Napr.: steny, okno, notebook, hrnček, motorku a podobne.

 

Z akého materiálu sú samolepky vyrobené?

Autonálepky vyrábame z lesklej prvotriednej valcovanej polymerickej PVC fólie, obsahujúcej UV stabilizátory a zmäkčovacie zložky vysokého stupňa.  Vhodné do interiéru a exteriéru. Hrúbka (bez papiera a lepidla) 0,070 mm, lepidlo je permanentné solventné, podkladový papier je silikónový potiahnutý PE 140 g/m2, tepelná odolnosť od -30°C do +90 °C, minimálna aplikačná teplota +10°C.

 


Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Nové produkty

Žiadne nové produkty